- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Realme C11
Realme C11
-
Displej: 6,5", 720 x 1560 px, IPS LCD
-
Procesor: 8-jadrový (4x2.3 GHz + 4x1.8 GHz)
-
RAM: 2 alebo 3 GB RAM
-
Fotoaparát: 13 MP, 2 ohniská
-
Úložisko: 32 GB
-
Batéria: 5 000 mAh
Realme C11 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Jún 2020 |
| Rozmery | 164,4 x 75,9 x 9,1 mm |
| Hmotnosť | 196 g |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 6,5 |
| Rozlíšenie | 720 x 1560 px |
| Hustota pixelov | 270 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
13 MP, f/2.2, (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 5 MP, f/2.4, 27mm (wide) |
| Vlastnosti | HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 10 |
| Nadstavba OS | Realme UI 1.0 |
Hardware
| Čipový set | MediaTek Helio G35 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Grafický procesor | PowerVR GE8320 |
| Pamäť RAM | 2 alebo 3 GB |
| Interná pamäť | 32 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 5 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity) |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC |
