- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Realme 6S
Realme 6S
-
Displej: 6,5", 1080 x 2400 px, IPS LCD, 90Hz
-
Procesor: 8-jadrový (2x2.05 GHz + 6x2.0 GHz)
-
RAM: 4 alebo 6 GB RAM
-
Fotoaparát: 48 MP, 4 ohniská
-
Úložisko: 64 alebo 128 GB
-
Batéria: 4 300 mAh
Realme 6S - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Máj 2020 |
| Rozmery | 162,1 x 74,8 x 8,9 mm |
| Hmotnosť | 191 g |
| Telo | plastový chrbát, plastový rám |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/11.5 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/75 Mbps |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD, 90Hz, 480 nits |
| Veľkosť v palcoch | 6,5 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2400 px |
| Hustota pixelov | 405 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8µm, PDAF 8 MP, f/2.3, 119˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP B/W, f/2.4, (depth) |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@120fps, 2160p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 16 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.06", 1.0µm |
| Vlastnosti | HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 10 |
| Nadstavba OS | Realme UI |
Hardware
| Čipový set | Mediatek MT6785 Helio G90T (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (2x2.05 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Grafický procesor | Mali-G76 MC4 |
| Pamäť RAM | 4 alebo 6 GB |
| Interná pamäť | 64 alebo 128 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 4 300 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC |
