- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Huawei P40
Huawei P40
-
Displej: 6,1", IPS, 1080 x 2340 pixelov
-
Procesor: 8-jadrový (2x2.86 GHz & 2x2.36 GHz & 4x1.95 GHz)
-
RAM: 6 GB alebo 8 GB
-
Fotoaparát: 40 MP, 3 ohniská
-
Úložisko: 128 GB alebo 256 GB
-
Batéria: 3800 mAh
Huawei P40 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Marec 2020 |
| Rozmery | 148,9 x 71,1 x 8,5 mm |
| Hmotnosť | 175 g |
| Telo | hliníkový rám a chrbát |
| Vodotesnosť | IP53 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 17, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Veľkosť v palcoch | 6,1 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2340 px |
| Hustota pixelov | 422 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
50 MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/1.28", 2.44µm, omnidirectional PDAF, OIS 8 MP, f/2.4, 80mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom 16 MP, f/2.2, 17mm (ultrawide), AF |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 720p@960fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 2160p@30fps, 2160p@60fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 32 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm |
| Vlastnosti | HDR |
| Video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 2160p@30fps, 2160p@60fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 10 |
| Nadstavba OS | EMUI 10.1 |
Hardware
| Čipový set | Kirin 990 (7 nm+) |
| Procesor | Octa-core (2x2.86 GHz Cortex-A76 & 2x2.36 GHz Cortex-A76 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Grafický procesor | Mali-G76 MP16 |
| Pamäť RAM | 6 GB & 8 GB |
| Interná pamäť | 128 GB & 256 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 3800 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta, odomykanie tvárou |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB-C 3.1 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| NFC |
Testy
| AnTuTu skóre | 486 583 (v8) |
