Porovnanie zvolených verzií

Oukitel WP19 PRO vs. Oukitel WP21 Ultra

Zvolené verzie stoja od 258 € a 246,53 €. Porovnajte pamäť, displej, batériu, fotoaparáty a ostatné rozdiely vedľa seba.

VS
Pamäť · Oukitel WP19 PRO
Pamäť · Oukitel WP21 Ultra

Vybraná verzia určuje cenu, RAM, úložisko a odkazy na ponuky. Skóre výbavy používa RAM zvolenej verzie; samotné úložisko ani cena ho nemenia.

Zhrnutie

Ak chcete viac výbavy: Oukitel WP19 PRO

Ak je prioritou uvedená technická výbava, viac bodov má Oukitel WP19 PRO: 76/100 oproti 71/100. Ide o výpočtové skóre parametrov, nie reálny test. Pri zvolených verziách si priplatíte 11,47 €. Väčšia kapacita batérie: 22000 mAh oproti 9800 mAh.

Víťaz podľa výbavy: Oukitel WP19 PRO (76/100).

Viac výbavyOukitel WP19 PRO12 GB RAM / 256 GB Pozrieť ponuky odporúčaného mobiluod 258 €
Druhá možnosťOukitel WP21 Ultra12 GB RAM / 256 GB Pozrieť ponukyod 246,53 €

Zvoľte ho, ak je pre vás dôležitá výhoda „nižšia hmotnosť“ (398 g oproti 570 g).

Odporúčanie vychádza z ceny zvolených verzií a dostupných parametrov.Prečo práve tento mobil? ↓
Rozhodujúce rozdiely

V čom má ktorý mobil navrch?

Všetky parametre vedľa seba ↓

Oukitel WP19 PRO

  • Väčšia kapacita batérie

    22000 mAh oproti 9800 mAh. Reálna výdrž závisí aj od displeja, čipu a softvéru.

Oukitel WP21 Ultra

  • Nižšia cena zvolenej verzie

    o 11,47 €. Cena aj pamäť patria konkrétnej zvolenej ponuke.

  • Nižšia hmotnosť

    398 g oproti 570 g. Rozdiel môžete cítiť pri dlhšom držaní.

Podrobné porovnanie

Parametre vedľa seba

Zelený stĺpec označuje model s vyšším skóre výbavy. Modré pole označuje telefón, ktorý je lepší iba v danom parametri. Cena, RAM a úložisko patria zvolenej verzii.

85parametrov v tabuľke
Model s vyšším skóre výbavy Lepší iba v tomto parametri Neuvedené ≠ horšie

Vybraná pamäť: cena, RAM, úložisko a odkazy na ponuky patria verziám zvoleným vyššie. Skóre výbavy používa RAM zvolenej verzie. Samotné úložisko ani cena do skóre nevstupujú; ostatné údaje opisujú model.

Kompletné porovnanie parametrov Oukitel WP19 PRO a Oukitel WP21 Ultra
ParameterOukitel WP19 PROVyššie skóre výbavyVyššie skóre výbavyOukitel WP21 Ultra
Rýchly prehľad
Cena zvolenej verzie258 €Lepší iba v tomto parametri: 246,53 €Lepší v tomto parametriO 11,47 € lacnejší (4 %)
RAM zvolenej verzie12 GB12 GB
Úložisko zvolenej verzie256 GB256 GB
Hodnotenie používateľov80 % (1)Lepší iba v tomto parametri: 100 % (1)Lepší v tomto parametriVyššie hodnotenie
Skóre výbavyLepší iba v tomto parametri: 76/100Lepší v tomto parametriVyššie interné skóre71/100
Displej6,8″, IPS, 2460 x 1080 px6,78″, IPS, 2460 x 1080 px
ProcesorIdentita procesora neuvedená; počet jadier je samostatný údajIdentita procesora neuvedená; počet jadier je samostatný údaj
Fotoaparát64 Mpx hlavný fotoaparát, 2160p (4K)64 Mpx hlavný fotoaparát, 1440p
BatériaLepší iba v tomto parametri: 22 000 mAhLepší v tomto parametriO 12 200 mAh viac9 800 mAh
NabíjaniePodpora rýchleho nabíjaniaPodpora rýchleho nabíjania
Maximálny výkon káblového nabíjaniaNezistenéNezistené
Maximálny výkon bezdrôtového nabíjaniaNezistenéNezistené
Hmotnosť570 gLepší iba v tomto parametri: 398 gLepší v tomto parametriO 172 g ľahší
OdolnosťIP69KIP69K
KonektivitaWi-Fi, Bluetooth 5,2, NFC, Dual SIMWi-Fi, Bluetooth 5,2, NFC, Dual SIM
SystémAndroidAndroid
Hlavné charakteristiky
Konštrukciadotykovádotyková
Modelový radOukitel WP19Oukitel WP21
Rok uvedenia na trh20232023
SmartfónÁnoÁno
Hmotnosť570 gLepší iba v tomto parametri: 398 gLepší v tomto parametriO 172 g ľahší
Verzia systému v zdrojiAndroid 13Android 12
Nadstavba systémuNezistenébez nadstavby
Displej
Veľkosť displejaLepší iba v tomto parametri: 6,8 ″Lepší v tomto parametriVäčší displej6,78 ″
Rozlíšenie displeja2460 x 10802460 x 1080
Pomer strán displeja20:920.5:9
Počet displejov1Lepší iba v tomto parametri: 2Lepší v tomto parametriViac displejov
Typ displejaIPSIPS
Jemnosť displeja (PPI)395 PPILepší iba v tomto parametri: 396 PPILepší v tomto parametriJemnejší displej
Obnovovacia frekvencia displeja120 Hz120 Hz
Ochranné sklo Gorilla GlassÁnoNezistené
Výkon a pamäť
Frekvencia procesora2,2 GHz2,2 GHz
Počet jadier procesora88
Podpora pamäťovej kartyÁnoÁno
Skóre AnTuTu429000Nezistené
Fotoaparát a kamera
FotoaparátÁnoÁno
Rozlíšenie fotoaparátu64 Mpx64 Mpx
Automatické zaostrovanieÁnoÁno
LED bleskÁnoÁno
Predná kameraÁnoÁno
Optická stabilizácia obrazu (OIS)NieNie
Počet objektívov zadného fotoaparátu3 objektívy3 objektívy
Počet objektívov prednej kamery1 objektív1 objektív
Maximálna svetelnosť hlavného fotoaparátuLepší iba v tomto parametri: f/1.8Lepší v tomto parametriVyššia svetelnosťf/1.9
Maximálne rozlíšenie videaLepší iba v tomto parametri: 2160p (4K)Lepší v tomto parametriVyššie rozlíšenie videa1440p
FPS pri maximálnom rozlíšení videa30 sn./s30 sn./s
Batérie a nabíjanie
Kapacita batérieLepší iba v tomto parametri: 22000 mAhLepší v tomto parametriO 12 200 mAh viac9800 mAh
Pohotovostná dobaLepší iba v tomto parametri: 2588 hodínLepší v tomto parametriDlhšia deklarovaná výdrž1150 hodín
Doba hovoruLepší iba v tomto parametri: 7320 minLepší v tomto parametriDlhšia deklarovaná výdrž4110 min
Rýchle nabíjanieÁnoÁno
Bezdrôtové nabíjanieLepší iba v tomto parametri: ÁnoLepší v tomto parametriFunkcia navyšeNie
Mobilné siete a konektivita
Internetový prehliadačÁnoÁno
5GNieNie
LTEÁnoÁno
NFCÁnoÁno
Wi-FiÁnoÁno
BluetoothÁnoÁno
Dual SIMÁnoÁno
GSM/GPRS (2G)ÁnoÁno
EDGE (2.5G)ÁnoÁno
Typ SIM kartynanoSIMnanoSIM
Verzia Bluetooth5.25.2
Počet SIMDual SIMDual SIM
Rozmery
Výška telefónu178,1 mmLepší iba v tomto parametri: 177,3 mmLepší v tomto parametriNižšie telo telefónu
Šírka telefónuLepší iba v tomto parametri: 84 mmLepší v tomto parametriUžšie telo telefónu84,3 mm
Hĺbka telefónu29 mmLepší iba v tomto parametri: 19 mmLepší v tomto parametriTenší
Odolnosť a certifikácia
Stupeň krytiaIP69KIP69K
VodoodolnosťÁnoÁno
Outdoorové vyhotovenieÁnoÁno
Zabezpečenie a odomykanie
Google PayÁnoÁno
Odomykanie tvárouÁnoÁno
Čítačka odtlačkov prstovÁnoÁno
Konektory a príslušenstvo
USB-CÁnoÁno
Nabíjací konektorUSB-CUSB-C
USB OTGÁnoÁno
3,5 mm jackNieNie
Audio cez USB-CÁnoÁno
Zvuk a multimédiá
Prehrávanie MP3ÁnoÁno
Notifikačná diódaNieLepší iba v tomto parametri: ÁnoLepší v tomto parametriFunkcia navyše
Senzory
Pohybový senzor (akcelerometer)ÁnoÁno
GyroskopLepší iba v tomto parametri: ÁnoLepší v tomto parametriFunkcia navyšeNie
Navigácia a poloha
GPSÁnoÁno
Špeciálne použitie a určenie
Samostatné fyzické SOS tlačidloLepší iba v tomto parametri: ÁnoLepší v tomto parametriFunkcia navyšeNie
TermokameraNieLepší iba v tomto parametri: ÁnoLepší v tomto parametriFunkcia navyše
Softvér
Operačný systémAndroidAndroid
Porovnanie máte hotovéPozrite si ponukyPresná pamäťová verziaVyššie skóre výbavyOukitel WP19 PROod 258 € · Pozrieť ponuky Ponuky tohto modeluOukitel WP21 Ultraod 246,53 € · Pozrieť ponuky

Parametre pochádzajú zo zdrojových údajov produktov a pri vybraných modeloch aj z technických stránok výrobcov. Zvýraznenie vždy pomenúva konkrétny rozdiel: napríklad viac jadier, väčší displej alebo vyššie rozlíšenie. Celkový výkon procesora a kvalita fotografií závisia aj od ďalších vlastností. Pri type systému, dizajne a údajoch bez spoločnej metodiky víťaza neurčujeme.

Fyzické rozmery

Veľkosť telefónov vedľa seba

Relatívne porovnanie rozmerov, nie mierka voči obrazovke ani skutočnej veľkosti. Obe siluety používajú rovnaký pomer podľa uvedenej výšky a šírky.

údaje v mm a g
Najdôležitejšie rozdiely

Najväčšie merateľné rozdiely

Uvádzame iba rozdiely vyjadrené porovnateľnou hodnotou. Kapacita alebo výkon jednej súčiastky samy osebe neurčujú celkovú kvalitu telefónu.

Nižšia cena zvolenej verzieo 11,47 €

Oukitel WP21 Ultra

Cena aj pamäť patria konkrétnej zvolenej ponuke.

Väčšia kapacita batérie22000 mAh oproti 9800 mAh

Oukitel WP19 PRO

Reálna výdrž závisí aj od displeja, čipu a softvéru.

Nižšia hmotnosť398 g oproti 570 g

Oukitel WP21 Ultra

Rozdiel môžete cítiť pri dlhšom držaní.

Výber podľa potrieb

Ktorý mobil vybrať podľa vašej priority?

Každá karta odpovedá iba na jednu konkrétnu potrebu. Nejde o sčítanie bodov ani o tvrdenie, že jeden model je najlepší pre každého.

Ak je priorita

Nižšia cena zvolenej verzie

Výhodu má Oukitel WP21 Ultra.o 11,47 €. Cena aj pamäť patria konkrétnej zvolenej ponuke.

Ak je priorita

Väčšia kapacita batérie

Výhodu má Oukitel WP19 PRO.22000 mAh oproti 9800 mAh. Reálna výdrž závisí aj od displeja, čipu a softvéru.

Ak je priorita

Nižšia hmotnosť

Výhodu má Oukitel WP21 Ultra.398 g oproti 570 g. Rozdiel môžete cítiť pri dlhšom držaní.

Hodnotenie výbavy

Kde má ktorý model navrch?

Orientačné skóre počítame z porovnateľných technických údajov a pri vybraných modeloch aj z oficiálnych podkladov výrobcu.

Oukitel WP19 PROOukitel WP21 Ultra
Výkon71 vs. 71
Skóre technických parametrov fotoaparátu65 vs. 50
Displej81 vs. 81
Výdrž80 vs. 70
Výbava88 vs. 88

Skóre fotoaparátu počíta iba rozlíšenie hlavného snímača, OIS, rozlíšenie videa a prítomnosť prednej kamery. Nehodnotí objektívy, zoom, FPS ani výsledné fotografie; rovnaké skóre neznamená rovnakú zostavu alebo kvalitu fotografií.

Skontrolujte ponuky

Ceny zvolených verzií

Cena aj odkaz zodpovedajú pamäťovej verzii, ktorú ste vybrali nad tabuľkou.

Skúste inú dvojicu

Zmeniť porovnávané modely

VS

Časté otázky

Oukitel WP19 PRO vs. Oukitel WP21 Ultra

Ktorý je lepší: Oukitel WP19 PRO alebo Oukitel WP21 Ultra?

Ak je prioritou uvedená technická výbava, viac bodov má Oukitel WP19 PRO: 76/100 oproti 71/100. Ide o výpočtové skóre parametrov, nie reálny test. Pri zvolených verziách si priplatíte 11,47 €. Väčšia kapacita batérie: 22000 mAh oproti 9800 mAh. Víťaz podľa výbavy: Oukitel WP19 PRO (76/100).

Ktorý mobil je lacnejší?

Oukitel WP19 PRO stojí vo zvolenej verzii 258 € a Oukitel WP21 Ultra 246,53 €. Nižšiu cenu má Oukitel WP21 Ultra; rozdiel je približne 11,47 €.

Sú porovnávané rovnaké pamäťové verzie?

Porovnanie používa konkrétne verzie zvolené nad tabuľkou. Cena, RAM, úložisko aj odkazy na ponuky sa menia spolu; pred nákupom ešte skontrolujte presné označenie verzie.

Vyberte mobil do porovnania