- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Xiaomi 11 Lite 5G
Xiaomi 11 Lite 5G
-
Displej: 6,55", IPS, 1080 x 2400 pixelov
-
Procesor: 8-jadrový (1x2.4 GHz + 3x2.2 GHz + 4x1.90 GHz)
-
RAM: 6 GB alebo 8 GB
-
Fotoaparát: 64 MP, 3 ohniská
-
Úložisko: 64 GB & 128 GB & 256 GB
-
Batéria: 4 250 mAh
Xiaomi 11 Lite 5G - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Apríl 2021 |
| Rozmery | 160,5 x 75,7 x 6,8 mm |
| Hmotnosť | 159 g |
| Telo | sklenený chrbát |
| Vodotesnosť | IP53 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 13, 17, 20, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 77, 78 SA/NSA |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | AMOLED, HDR10+, 90Hz |
| Veľkosť v palcoch | 6,55 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2400 px |
| Hustota pixelov | 402 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.97", 0.7µm, PDAF 8 MP, f/2.2, 119˚ (ultrawide), 1/4.0", 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro), AF |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@120fps, 2160p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 20 MP, f/2.2, 27mm (wide), 1/3.4", 0.8µm |
| Vlastnosti | HDR, panoráma |
| Video | 720p@120fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 11 |
| Nadstavba OS | MIUI 12 |
Hardware
| Čipový set | Qualcomm SM7350-AB Snapdragon 780G (5 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.4 GHz Kryo 670 & 3x2.2 GHz Kryo 670 & 4x1.90 GHz Kryo 670) |
| Grafický procesor | Adreno 642 |
| Pamäť RAM | 6 GB alebo 8 GB RAM |
| Interná pamäť | 64 GB, 128 GB alebo 256 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 4 250 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta, odomykanie tvárou |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC |
| NFC |
Testy
| AnTuTu skóre | 522490 (v9) |
| GeekBench | 2909 (v5.1) |
| GFXBench | 35fps (ES 3.1 onscreen) |
