- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy S21 FE 5G
-
Displej: 6,4", 1080 x 2400 px, Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
-
Procesor: 8-jadrový (1x2.84 GHz + 3x2.42 GHz + 4x1.80 GHz)
-
RAM: 6 alebo 8 GB RAM
-
Fotoaparát: 12 MP, 3 ohniská
-
Úložisko: 128 alebo 256 GB
-
Batéria: 4 500 mAh
Samsung Galaxy S21 FE 5G - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Január 2022 |
| Rozmery | 155,7 x 74,5 x 7,9 mm |
| Hmotnosť | 177 g |
| Telo | plastový chrbát, hliníkový rám |
| Vodotesnosť | IP68 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G | 1, 3, 5, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 78 SA/NSA/Sub6 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (5CA) Cat19 1600/200 Mbps, 5G |
Displej
| Typ displeja | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Veľkosť v palcoch | 6,4 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2400 px |
| Hustota pixelov | 401 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS 8 MP, f/2.4, 76mm (telephoto), 1/4.5", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 123˚ (ultrawide), 1/3.0", 1.12µm |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 720p@960fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@240fps, 2160p@30fps, 2160p@60fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.74", 0.8µm |
| Vlastnosti | HDR |
| Video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 2160p@30fps, 2160p@60fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 12 |
| Nadstavba OS | One UI 4 |
Hardware
| Čipový set | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Grafický procesor | Adreno 660 |
| Pamäť RAM | 6 alebo 8 GB |
| Interná pamäť | 128 alebo 256 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta, odomykanie tvárou |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | USB-C |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC |
Testy
| AnTuTu skóre | 566529 (v8), 719696 (v9) |
| GeekBench | 3049 (v5.1) |
| GFXBench | 56fps (ES 3.1 onscreen) |
