- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- Samsung Galaxy Note 7
Samsung Galaxy Note 7
-
Displej: 5,7'' Super AMOLED, 1440x2560 px
-
Procesor: Exynos 8890, 8-jadrový
-
RAM: 4 GB
-
Fotoaparát: 12 MP
-
Úložisko: 64 GB (+MicroSD)
-
Batéria: 3 500 mAh
Samsung Galaxy Note 7 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 02 august 2016 |
| Rozmery | 153,5 x 73,9 x 7,9 mm |
| Hmotnosť | 169 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850, 900, 1800, 1900 MHz |
| UMTS (3G) | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| LTE (4G) | áno |
| Typ SIM | microSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | Super AMOLED |
| Veľkosť v palcoch | 5,7 |
| Rozlíšenie | 2560 x 1440 px |
| Hustota pixelov | 518 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 12 MP |
| Kvalita videa | 2160p |
| Funkcie kamery | optická stabilizácie obrazu, f/1.7 |
| Blesk | LED dióda |
| Predný fotoaparát | 5 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 6.0.1 |
| Nadstavba OS | TouchWiz |
Hardware
| Typ procesora | Exynos 8890 |
| Frekvencia jadra | 2,3 + 1,6 GHz |
| Počet jadier | 8 |
| Grafický procesor | Mali-T880MP12 |
| Pamäť RAM | 4 GB |
| Batéria | 3 500 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 64 GB |
| Pamäťová karta | |
| Senzory | barometer, snímač otlačkov prstov, gyro senzor, kompas, Hallov senzor, HR senzor, snímač očnej dúhovky, senzor priblíženia, svetlo RGB |
Konektivita
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi direct |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, EDR, LE, ANT+ |
| USB | USB-C |
| GPS | áno, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| NFC |
