- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Samsung Galaxy A53 5G
Samsung Galaxy A53 5G
-
Displej: 6,5", 1080 x 2400 px
-
Procesor: 8-jadrový (2x2.4 GHz + 6x2 GHz)
-
RAM: 4 alebo 6, alebo 8 GB RAM
-
Fotoaparát: 64 MP, 4 ohniská
-
Úložisko: 128 alebo 256 GB
-
Batéria: 5 000 mAh
Samsung Galaxy A53 5G - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Marec 2022 |
| Rozmery | 159,6 x 74,8 x 8,1 mm |
| Hmotnosť | 189 g |
| Vodotesnosť | IP67 |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 20, 29, 30, 38, 39, 40, 41, 46, 48, 66 |
| 5G | 2, 5, 41, 66, 77, 78 SA/NSA/Sub6/mmWave |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
Displej
| Typ displeja | Super AMOLED Plus, 120Hz |
| Veľkosť v palcoch | 6,5 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2400 px |
| Hustota pixelov | 405 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7X", 0.8µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro) 5 MP, f/2.4, (depth) |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 2160p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.8", 0.8µm |
| Vlastnosti | HDR |
| Video | 1080p@30fps, 2160p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 12 |
| Nadstavba OS | One UI 4.1 |
Hardware
| Čipový set | Exynos 1280 (5 nm) |
| Procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Grafický procesor | Mali-G68 |
| Pamäť RAM | 4 GB, 6 GB alebo 8 GB |
| Interná pamäť | 128 GB alebo 256 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 5 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta, odomykanie tvárou |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC |
Testy
| AnTuTu skóre | 329802 (v8), 379313 (v9) |
| GeekBench | 1891 (v5.1) |
| GFXBench | 19fps (ES 3.1 onscreen) |
