- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- Nexus 5X
Nexus 5X
-
Displej: 5,2'', IPS LCD, 1920 x 1080, 424 ppi
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 808, 6 jadrový, 1,8 GHz
-
RAM: 2 GB
-
Fotoaparát: 12 MP
-
Úložisko: 16/32 GB
-
Batéria: 2700 mAh
Nexus 5X - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 29 september 2015 |
| Rozmery | 147 x 72,6 x 7,9 mm |
| Hmotnosť | 136 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| UMTS (3G) | 800 / 850 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| LTE (4G) | 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 9(1800), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 26(850), 28(700), 38(2600), 40(2300), 41(2500) |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 5,2 |
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 px |
| Hustota pixelov | 424 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 12 MP |
| Kvalita videa | 2160p 30fps |
| Funkcie kamery | Slow motion,120 FPS |
| Blesk | duálny LED |
| Predný fotoaparát | 5 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 6.0 Marshmallow |
| Nadstavba OS | bez nadstavby |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 808 |
| Frekvencia jadra | 1,8 GHz |
| Počet jadier | 6 |
| Grafický procesor | Adreno 418 |
| Pamäť RAM | 2 GB |
| Batéria | 2 700 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 16/32 GB |
| Pamäťová karta | |
| Senzory | akcelerometer, gyroskop, proximity, kompas, barometer |
Konektivita
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| USB | 2.0, Type-C 1.0 |
| GPS | ano, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
