- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- Nexus 5
Nexus 5
-
Displej: 4,95'' True HD IPS+ LCD, 1920 x 1080 px, 445 ppi
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 800, 4 jadrový, 2,3GHz
-
RAM: 2 GB
-
Fotoaparát: 8 MP
-
Úložisko: 16/32 GB
-
Batéria: 2 300 mAh
Nexus 5 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 01 november 2013 |
| Rozmery | 137,9 x 69,2 x 8,6 mm |
| Hmotnosť | 130 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Typ SIM | microSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 4,95 |
| Rozlíšenie | 1920x1080 px |
| Hustota pixelov | 445 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 8 MP |
| Kvalita videa | 1080p |
| Funkcie kamery | Optická stabilizácia obrazu |
| Blesk | LED |
| Predný fotoaparát | 1,3 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 5.1.1 |
| Nadstavba OS | bez nadstavby |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 800 |
| Frekvencia jadra | 2,3 GHz |
| Počet jadier | 4 |
| Grafický procesor | Adreno 330 |
| Pamäť RAM | 2 GB |
| Batéria | 2 300 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 16/32 GB |
| Pamäťová karta | |
| Senzory | akcelerometer, gyroskop, senzor priblíženia, kompas, barometer |
Konektivita
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 4.0 |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | ano, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
