- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Motorola Moto G8 Power Lite
Motorola Moto G8 Power Lite
-
Displej: 6,5", 720 x 1600 px, IPS LCD
-
Procesor: 8-jadrový (4x2.3 GHz + 4x1.8 GHz)
-
RAM: 4 GB RAM
-
Fotoaparát: 16 MP, 3 ohniská
-
Úložisko: 64 GB
-
Batéria: 5 000 mAh
Motorola Moto G8 Power Lite - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Apríl 2020 |
| Rozmery | 164,9 x 75,8 x 9,2 mm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Telo | plastový chrbát, plastový rám |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | LTE |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 6,5 |
| Rozlíšenie | 720 x 1600 px |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
16 MP, f/2.0, (wide), 1.0µm, PDAF 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 8 MP, f/2.0, (wide), 1.12µm |
| Vlastnosti | HDR |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 9 |
Hardware
| Čipový set | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| Grafický procesor | PowerVR GE8320 |
| Pamäť RAM | 4 GB |
| Interná pamäť | 64 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 5 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, GALILEO, LTEPP, SUPL |
| NFC |
