- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Motorola Moto E6s
Motorola Moto E6s
-
Displej: 6,1", 720 x 1560 px, IPS LCD
-
Procesor: 8-jadrový (8x2.0 GHz)
-
RAM: 2 alebo 4 GB RAM
-
Fotoaparát: 13 MP, 2 ohniská
-
Úložisko: 32 alebo 64 GB
-
Batéria: 3 000 mAh
Motorola Moto E6s - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Marec 2020 |
| Rozmery | 155,6 x 73 x 8,5 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Telo | plastový chrbát, plastový rám |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 (dual-SIM model only) |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 38, 40, 41 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 6,1 |
| Rozlíšenie | 720 x 1560 px |
| Hustota pixelov | 282 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
13 MP, f/2.2, 1/3.1", 1.12µm, PDAF 2 MP, (depth) |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 5 MP, f/2.2, 1.12µm |
| Vlastnosti | HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 9 |
Hardware
| Čipový set | Mediatek MT6762 Helio P22 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafický procesor | PowerVR GE8320 |
| Pamäť RAM | 2 alebo 4 GB |
| Interná pamäť | 32 alebo 64 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS |
| NFC |
