- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Motorola Moto E6 Play
Motorola Moto E6 Play
-
Displej: 5,5", 720 x 1440 px, IPS LCD
-
Procesor: 2-jadrový (2x1.5 GHz)
-
RAM: 2 GB RAM
-
Fotoaparát: 13 MP, 1 ohnisko
-
Úložisko: 32 GB
-
Batéria: 3 000 mAh
Motorola Moto E6 Play - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Október 2019 |
| Rozmery | 146,5 x 70,9 x 8,3 mm |
| Hmotnosť | 140 g |
| Telo | plastový chrbát, plastový rám |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 38, 40, 41 |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 5,5 |
| Rozlíšenie | 720 x 1440 px |
| Hustota pixelov | 295 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie | 13 MP, f/2.2, 1/3.1", 1.12µm, PDAF |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 5 MP, f/2.2, 1/5", 1.12µm |
| Vlastnosti | HDR |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 9 |
Hardware
| Čipový set | Mediatek MT6739 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 |
| Grafický procesor | PowerVR GE8100 |
| Pamäť RAM | 2 GB |
| Interná pamäť | 32 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity) |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, LTEPP, SUPL |
| NFC |
