LG V10
-
Displej: 5,7'', IPS Quantum displej / 0,2“ IPS Quantum, 2560 x 1440 px
-
Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 808
-
RAM: 4 GB RAM
-
Fotoaparát: 16 MP s clonou 1.8 a OIS 2.0
-
Úložisko: 64 GB, microSD (až 2 TB)
-
Batéria: 3000 mAh
LG V10 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 14 október 2015 |
| Rozmery | 159.6 x 79.3 x 8.6 mm |
| Hmotnosť | 192 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850/900/1800/1900 MHz |
| UMTS (3G) | 850/900/1900/2100 MHz |
| LTE (4G) | 700/800/850/900/1700/1800/1900/2100/2600 MHz |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 5,7 |
| Rozlíšenie | 2560 x 1440 px |
| Hustota pixelov | 515 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 16 MP |
| Kvalita videa | 3840 x 2160 px |
| Blesk | LED dióda |
| Predný fotoaparát | 5 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 5.1.1 |
| Nadstavba OS | LG Optimus UX |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 808 |
| Frekvencia jadra | 2 x 1,8 GHz a 4 x 1,44 GHz |
| Počet jadier | 6 |
| Grafický procesor | Adreno 330 |
| Pamäť RAM | 4 GB |
| Batéria | 3000 mAH |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 64 GB |
| Pamäťová karta |
Konektivita
| Wi-Fi | a, b, g, n, n 5GHz, ac |
| Bluetooth | 4.1 |
| USB | 2.0 Micro USB |
| GPS | GPS, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
