- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- LG G Flex 2
LG G Flex 2
-
Displej: 5,5'' zahnutý P-OLED, 1920x1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 810
-
RAM: 2/3 GB
-
Fotoaparát: 13 MP
-
Úložisko: 16/32 GB
-
Batéria: 3 000 mAh
LG G Flex 2 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 01 apríl 2015 |
| Rozmery | 149,1 x 75,3 x 7,1-9,4 mm |
| Hmotnosť | 152 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1(2100), 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Typ SIM | microSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | Zahnutý P-OLED |
| Veľkosť v palcoch | 5,5 |
| Rozlíšenie | 1920x1080 px |
| Hustota pixelov | 403 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 13 MP |
| Kvalita videa | 2160p |
| Funkcie kamery | optická stabilizace, HDR |
| Blesk | duálny LED |
| Predný fotoaparát | 2,1 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 5.1.1 |
| Nadstavba OS | LG Optimus UX |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 810 |
| Frekvencia jadra | 1,5 GHz / 2 GHz |
| Počet jadier | 8 |
| Grafický procesor | Adreno 430 |
| Pamäť RAM | 2/3 GB |
| Batéria | 3 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 16/32 GB |
| Pamäťová karta |
Konektivita
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi direct, DLNA |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE, apt-X |
| USB | microUSB 2.0 (SlimPort) |
| GPS | áno, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
