- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- iPhone SE
iPhone SE
-
Displej: 4"
-
Procesor: A9 64-bit
-
RAM: 2 GB
-
Fotoaparát: 12 Mpx iSight
-
Úložisko: 16 / 64 GB
-
Batéria: 1624 mAh
iPhone SE - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 21 marec 2016 |
| Rozmery | 123,8 x 58,6 x 7,6 mm |
| Hmotnosť | 113 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850, 900, 1800, 1900 MHz |
| UMTS (3G) | 850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz |
| LTE (4G) | pásma 1, 2, 3, 4, 5, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 29 |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť v palcoch | 4 |
| Rozlíšenie | 1136 × 640 px |
| Hustota pixelov | 326 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 12 MP |
| Kvalita videa | 3840 × 2160 při 30 fps, 1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps |
| Funkcie kamery | Live Photos, autofocus "Focus Pixels", Auto HDR, panorama, sekvenčný režim, cone f/2,2, infrared filtr, safírové sklíčko objektivu, automatická stabilizácia |
| Blesk | TrueTone LED blesk |
Software
| Operačný systém | iOS |
| Verzia OS | 9 |
Hardware
| Typ procesora | Apple A9 |
| Frekvencia jadra | Dual-core 1.84 GHz Twister |
| Grafický procesor | PowerVR GT7600 (six-core graphics) |
| Pamäť RAM | 2 GB |
| Batéria | 1624 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 16 /64 GB |
| Pamäťová karta |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi‑Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| USB | Asistované GPS a GLONASS |
| GPS | |
| NFC |
