- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Huawei P30 lite
Huawei P30 lite
-
Displej: 6.15", IPS, 1080x2312 pixels
-
Procesor: 8-jadrový (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
-
RAM: 4 GB
-
Fotoaparát: 48 MP, 3 ohniská
-
Úložisko: 128 GB
-
Batéria: 3340 mAh
Huawei P30 Lite 4GB/64GB
Zistiť najlepšiu cenuHuawei P30 Lite 4GB/128GB
Zistiť najlepšiu cenuHuawei P30 Lite 6GB/256GB
Zistiť najlepšiu cenuHuawei P30 lite - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Marec 2019 |
| Rozmery | 152,9 x 72,7 x 7,4 mm |
| Hmotnosť | 159 g |
| Telo | plastový rám a chrbát |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600) |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 400/50 Mbps |
Displej
| Typ displeja | LTPS IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 6,15 |
| Rozlíšenie | 1080 x 2312 px |
| Hustota pixelov | 415 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie |
48 MP, f/1.8, (wide), PDAF 8 MP, 13mm (ultrawide) 2 MP, f/2.4, depth sensor |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 24 MP, f/2.0 |
| Vlastnosti | panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 9.0 (Pie) |
| Nadstavba OS | EMUI 9.1 |
Hardware
| Čipový set | Hisilicon Kirin 710 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) |
| Grafický procesor | Mali-G51 MP4 |
| Pamäť RAM | 4 GB |
| Interná pamäť | 128 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 3340 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, gyroskop, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity), odtlačok prsta |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| USB | USB-C 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC |
Testy
| AnTuTu skóre | 139 000 |
| Basemark OS II | 4539 |
| Basemark OS II 2.0 | 4465 |
| Basemark X | 44097 |
