- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- HTC One M8
HTC One M8
-
Displej: 5'', 1920 x 1080 px, 441 ppi
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 801, 4 jadrový, 2,3 GHz
-
RAM: 2 GB
-
Fotoaparát: 4 MP
-
Úložisko: 16/32 GB
-
Batéria: 2 600 mAh
HTC One M8 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 01 marec 2014 |
| Rozmery | 146,4 x 70,6 x 9,4 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| LTE (4G) | 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Typ SIM | nanoSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť v palcoch | 5 |
| Rozlíšenie | 1080 x 1920 px |
| Hustota pixelov | 441 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 4 MP |
| Kvalita videa | 1080p 60fps |
| Funkcie kamery | Slow Motion, 120 FPS (720p) |
| Blesk | duálny LED |
| Predný fotoaparát | 5 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 5 |
| Nadstavba OS | HTC Sense UI |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 801 |
| Frekvencia jadra | 2,3 GHz |
| Počet jadier | 4 |
| Grafický procesor | Adreno 330 |
| Pamäť RAM | 2 GB |
| Batéria | 2 600 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 16/32 GB |
| Pamäťová karta | |
| Senzory | akcelerometer, gyroskop, senzor priblíženia, kompas, barometer |
Konektivita
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, apt-X |
| USB | microUSB 2.0 |
| GPS | ano, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
