- Katalóg mobilných telefónov
- Mobilné telefóny
- Honor 8S 2020
Honor 8S 2020
-
Displej: 5,71", 720 x 1520 px, IPS LCD
-
Procesor: 2-jadrový (2x2GHz)
-
RAM: 3 GB RAM
-
Fotoaparát: 13 MP, 1 ohnisko
-
Úložisko: 64 GB
-
Batéria: 3 020 mAh
Honor 8S 2020 - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | Máj 2020 |
| Rozmery | 147,1 x 70,8 x 8,5 mm |
| Hmotnosť | 146 g |
| Telo | plastový chrbát, plastový rám |
| Typ SIM | Nano-SIM |
| Dual SIM |
Sieť
| GSM (2G) | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 850 / 900 / 2100 |
| LTE (4G) | LTE |
| Rýchlosť siete | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 5,71 |
| Rozlíšenie | 720 x 1520 px |
| Hustota pixelov | 295 ppi |
Zadná kamera
| Rozlíšenie | 13 MP, f/1.8, PDAF |
| Vlastnosti | LED blesk, HDR, panoráma |
| Video | 1080p@30fps |
Predná kamera
| Rozlíšenie | 5 MP, f/2.2 |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 9.0 |
| Nadstavba OS | EMUI 9 |
Hardware
| Čipový set | Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Grafický procesor | PowerVR GE8320 |
| Pamäť RAM | 3 GB |
| Interná pamäť | 64 GB |
| Pamäťová karta | |
| Batéria | 3 020 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Reverzné nabíjani | |
| Senzory | akcelerometer, digitálny kompas, svetelný senzor, senzor priblíženia (priximity) |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| USB | microUSB 2.0 |
| 3,5 mm jack | |
| GPS | Áno + A-GPS, GLONASS, BDS |
| NFC |
