- Katalóg mobilných telefónov
- Smartfóny
- Coolpad Porto
Coolpad Porto
-
Displej: 4,8'', 540 x 960 px, IPS
-
Procesor: Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410
-
RAM: 1 GB
-
Fotoaparát: 8 MP
-
Úložisko: 8 GB (+MicroSD)
-
Batéria: 1800 mAh
Coolpad Porto - Parametre
Základné informácie
| Dátum vydania | 01 august 2015 |
| Rozmery | 139 x 67,8 x 8 mm |
| Hmotnosť | 119 g |
Sieť
| GSM (2G) | 900 / 1800 / 1900 |
| UMTS (3G) | 900 / 2100 |
| LTE (4G) | 3(1800), 7(2600), 8(900), 20(800) |
| Typ SIM | microSIM |
| Dual SIM |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Veľkosť v palcoch | 4,7 |
| Rozlíšenie | 540 x 960 px |
| Hustota pixelov | 234 ppi |
Fotoaparát
| Rozlíšenie fotoaparátu | 8 MP |
| Kvalita videa | 1080p |
| Funkcie kamery | HDR |
| Blesk | LED |
| Predný fotoaparát | 5 MP |
Software
| Operačný systém | Android |
| Verzia OS | 5.1 |
| Nadstavba OS | áno |
Hardware
| Typ procesora | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Frekvencia jadra | 1,2 GHz |
| Počet jadier | 4 |
| Grafický procesor | Adreno 306 |
| Pamäť RAM | 1 GB |
| Batéria | 1800 mAh |
| Bezdrátové nabíjanie | |
| Interná pamäť | 8 GB |
| Pamäťová karta | |
| Senzory | akcelerometer, proximity |
Konektivita
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| USB | MicroUSB |
| GPS | áno, A-GPS, GLONASS |
| NFC |
